:::Na dně:::

3. listopadu 2013 v 15:07 | Allisa |  Zápisky z mého života
Není tak špatné občas spadnout na dno, protože se z něho zase můžu odrazit.

Řekla jsem, kdysi.

Jenže, když se v tom zahrabeš tak moc že už nevíš jak dál. A není tu nikdo kdo by cihly odstranil.. Tak je to špatný. Ne, není to špatný. Je to fatální. Konec. Zůstaneš klidně 2 roky tak jak na tom teď jsi. A po takovou dobu to přece nejde.. Začne ti z toho jebat.. Začne ti to být všechno jedno. Změní tě to. Patláš se v tom, máš strach a nevíš jak dál. Depresivní myšlenky na sebevraždu nabývají na plných obrátkách. Pokoušíš to zaspat. Ulevit od těch problémů - ať už alkoholem nebo drogami. Je to jedno. Jsi v situaci, kdy nemáš co ztratit. A přece - když svitne plamínek naděje, necháš ho uhasnout.. Víš proč ? Protože, je ti to jedno.
Jsi v situaci člověka, který ztratil o vše zájem. Nemá přátele, rodinu.. Nemá vůbec nic jen pocity. A ty pocity sám v sobě zabíjí.
Co je to láska ? Kdy naposledy jsi ji cítil ? Jaké je vlastně obejmutí ? Kdo tě naposledy objal tak, že jsi nemohl ani dýchat ?
A pak, když se objeví někdo kdo má zájem ti pomoct, odeženeš ho, protože si myslíš, že to zvládneš sám. A začneš se litovat. Začneš si to vyčítat. Zloba. Nenávist. Sebelítost. Přímo prosíš o to, aby tě někde sejmulo auto. Aby jsi to nepřežil. Marné pokusy o sebevraždu pod práškama nezabírají. Možná strach v očích ? Ještě pořád se máš rád. Ještě pořád to chceš změnit. Slyšíš své srdce ? Buší. Stále ještě buší. A buší pro někoho ? Ne. Je na čase to změnit? Ano. Tak proč to člověče neuděláš ? Strach.
Je to kruh. Kolik tvých lásek tě dohnalo až na pokraj tvých sil? Kolik z nich jsi opustil kvůli malé chybě?
Záleželo ti na nich, ale už jsou pryč. A ty musíš jít dál.
Věř mi, zvládneš to. Věř, běž a dokážeš. Stejně jako já...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 allys-cook allys-cook | E-mail | Web | 3. listopadu 2013 v 15:14 | Reagovat

=/ to přejde

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama